Концерн “Акзо Нобель” один з найбільших виробників порошкової фарби. Поставляє свою продукцію в більш ніж 150 країн світу. Має заводи в понад 30 країнах світу.

Різна структура порошкової фарби: антики, шагрень, текстура, металліки.

Порошкові фарби Akzo Nobel, об’єднані під глобальної маркою Interpon, постачаються для компаній Bosch, Philips, Siemens, Indesit, Skania, Volvo, Samsung, Tefal, Whirlpool, Ikea та багатьох інших відомих виробників.

Так само порошкові покриття, що поставляються концерном Акзо Нобель були використані для фарби найдовшого підводного газопроводу в світі, Langeled, який постачає газ до Великобританії.

Історія компанії Акзо Нобель:

Штаб-квартира концерну “Акзо Нобель” знаходиться в Нідерландах. Діяльність компанії охоплює найрізноманітніші сфери. В область інтересів підприємств концерну входить виробництво декоративних фарб і різних виробничих фарб для автомобільної, авіаційної, суднобудівної, меблевої та військової промисловості. Також представлено виробництво солі, паперу, целюлози і хімікатів.

Логотип концерну “Акзо Нобель” навіяний знайденою на грецькому острові Самос скульптурою, що була створена приблизно в 450 році до н.е. і символізує людський фактор. Оригінал скульптури зберігається в Ашмолеанского музеї в Оксфорді (Англія).

Історія створення концерну “Акзо Нобель” йде корінням в століття і налічує численні злиття з підприємствами по всьому світу, які здійснюють свою діяльність в таких областях, як фармакологія, лакофарбова та хімічна промисловість, завдяки чому був досягнутий успіх і накопичений величезний багаж знань.

Найстарші підприємства, що входять у концерн, – Det Holmbladske Selskab (Данія), засноване в 1777 році, Sikkens (Голландія) і Bemberg (Німеччина), засновані в 1792 році. Відомий шведський вчений Альфред Нобель заснував безліч підприємств, деякі з яких і донині входять до складу концерну.

“Акзо Нобель” був утворений в 1994 році в результаті злиття двох підприємств – Akzo N.V і Nobel Industries (до складу якого входив і Sadolin & Holmblad).

У 1998 році Компанія “Акзо Нобель” придбала фірму “Courtaulds”, транснаціональну хімічну компанію, яка займала лідируючі позиції в області високотехнологічних промислових покриттів і штучних волокон. Таким чином в асортимент продукції компанії “Акзо Нобель” увійшли широко відомі марки фарб “International”, акрилових волокон “Courtelle” і целюлозне волокно “Tencel”.