1. Фільтри для камер напилення

  Фильтр для камер напыления

 

Група фільтрів на виході:

Фільтри виходу складаються з 12 шт. мішечних фільтрів, які зроблені з текстилю. Пропорція мікрона – 1 мікрон. Корпус фільтрів виходу зроблений з чорного металу товщиною в 2 мм, який покритий порошковою фарбою. Під фільтром виходу знаходяться 2 витяжних бункера, в яких збирається порошкова фарба.  

Принцип роботи:

На виході вентилятора встановлені мішечні фільтри, щоб передати повітря, яке йде з витяжного вентилятора в приміщення, таким чином мішечні фільтри забезпечують і зберігають дуже маленькі частинки порошкової фарби в мішечних фільтрах і здійснюють повітряний баланс в приміщенні.   Блок фильтров для камер напыления  

2. Вібросито

Вибросито Вібросито призначене для просіювання порошкової фарби, з метою позбавлення від домішок, що містяться у фарбі. Вібросито просте і надійне в експлуатації. Розраховане на експлуатацію при температурі від-40 С до + 40 С. Відносної вологості повітря не більше 75%.  

3. Мультиколор

  Мультиколор   Дане обладнання виготовляється під індивідуальні замовлення, для більш детальної інформації просимо звертатися до менеджерів компанії.  

4. Бункер для порошкової фарби Sta-tic (2 л, 8 л, 50 л)

бункер для порошковой краски  

5. Форсунки

форсунки порошковой покраски форсунки для покраски Дане обладнання виготовляється під індивідуальні замовлення, для більш детальної інформації просимо звертатися до менеджерів компанії.  

6. Запчастини

Дане обладнання виготовляється під індивідуальні замовлення, для більш детальної інформації просимо звертатися до менеджерів компанії.