За індивідуальними замовленнями, є можливість виготовити великі лінії для нанесення порошкових фарб. Розміри ліній не обмежені. В лінію входить повний цикл: підготовка, сушка, фарбування, полімеризація. Лінії працюють автоматично, включаючи мінімальний людський фактор. комплексная автоматическая линия окраски

1. Підготовка поверхні

Туннель для покраски

Тунель

Каркас тунелю складається з панелей з нержавіючої сталі AISI-304. Для ізоляції використовується кам’яна вата, обшита панелями, пофарбованими порошковою фарбою зі сталі, в тунелі знаходяться перегородки, щоб уникнути змішування розчинів. Дно зони спуску конденсату похиле. Після кожної стадії підготовки поверхні передбачені спеціальні проміжні отвори. Довжина даних зон проектується індивідуально під кожен проект. Всередині тунелю встановлюються герметичні, термо і хімічно стійкі лампи. Для забезпечення можливості проходу оператора всередину тунелю для технічного обслуговування і оперативного втручання, в передбачених місцях встановлені герметичні інспекційні двері і технологічні сходові платформи.

Ванни

Ванни являють собою зварену конструкцію з нержавіючої сталі AISI 304, c передбаченими зливними отворами у верхній частині на випадок переливу і необхідними трубками наповнення в кожному резервуарі. Ванни оснащені системою очищення і зливу через переливні канали поверхневих шарів масла, шламу, або інших забруднень розчинів. Невід’ємна частина ванн – фільтри. У всіх резервуарах фільтри розташовані в два ряди. Вони запобігають швидке забруднення циркулюючого розчину. Насосы

Насоси

Подача розчинів здійснюється за допомогою вертикальних подаючих насосів, які представляють собою насосну секцію в складі електродвигуна насоса і системою регулювання тиску. Всі насоси, які використовуються для лінії підготовки, з цільним литим корпусом. насосы для линии порошковой покраски

Клапани, манометри, фільтри

На входах і виходах всіх насосів знаходяться двостулкові клапани для налаштування тиску. Також передбачені манометри тиску, встановлені на напірній трубі насоса. Фільтри розташовані в два ряди.

Теплообмінники

Для швидкого нагріву розчину теплогенератори з пальниками встановлені всередині ванн. Пальники працюють автоматично.

Система каскадування

Між ваннами встановлена керована система передачі води.

Система розпилення

Рідина з хім. речовинами, що вбирається з ванн, відцентровими насосами подається в форсунки розпилення. Всі колектори, з’єднувальні і розпилювальні трубки виготовлені зі стійких до тиску матеріалів. Розпилювальні контури розроблені індивідуально, їх можна легко розібрати і очистити.

Стельові щітки тунелю

У верхній частині тунелю встановлені спеціальні тепло і хімічно стійкі щітки. Ці щітки запобігають як вихід пари з тунелю, так і корозію конвеєрних підшипників.

Система видалення пари і вихлопних газів (позитивний тиск) 

Для того, щоб запобігти поширенню пари по заводу і конденсувати його назад в ванну, що дозволить скоротити споживання води, передбачений спеціальний тунель позитивного тиску, з обох кінців якого знаходяться витяжні вентилятори.

Повітряний обдув

На виході з тунелю встановлений повітряний душ.

Каплезбірник

Біля виходу тунелю підготовки поверхні встановлений каплезбірник з нержавіючої сталі, який забезпечить повернення води назад в мийку.

2. Сушильна піч

сушильная печь

Піч

Корпус камери виготовлений з металевих листів, пофарбованих порошковою фарбою; внутрішня сторона – оцинкований сталевий лист; ізоляція – кам’яна вата. Сендвіч-панелі печі кріпляться один до одного стійким до високих температур силіконом.

Нагрівальний блок

Нагрівальний блок монтується до задньої стінки печі і може розігріти її до 150 ° С. Теплообмінник – 4-смуговий, камери згоряння з нержавіючої сталі AISI 309/310. Ізоляція – кам’яна вата. Сухе гаряче повітря з нагрівального блоку рівномірно розподіляється по печі за допомогою регульованих повітряних каналів з оцинкованої сталі.

Терморегуляція і управління витяжними вентиляторами

Температуру можна відрегулювати за допомогою цифрового термостата на панелі управління, термостат можна відрегулювати під будь-яку температуру і діапазон роботи.

Запобіжний термостат

У випадках поломки термостата, який контролює температуру печі, і надмірному збільшенні температури, запобіжний термостат запускає систему сигналізації і відключає пальник.

Термостат димових газів

У печі йде замір температури димових газів і при значному збільшенні температури пальники відключаються, активується сигналізація. Контроль температури димових газів здійснюється через цифровий екран за допомогою термостата.

Вияжний вентилятор

Для видалення пари, що утворюється в процесі сушіння, встановлений витяжний вентилятор.

Повітряні завіси

На виході і вході печі вбудовані повітряні завіси, які забезпечують мінімальну втрату тепла. Канали і кишені повітряних завіс виготовлені з оцинкованої сталі.